Tomtop.com INT
Dresslily.com INT

Gümüşe Damga Vurdular.


  Bugün sizlere çeyrek asırlık bir tecrübeyi tanıtacağım. Nali Şerif Gümüş. 27 yıl önce Fatih'teki yerinde hizmete başlayan, 2011 yılında ise kurdukları Etkin online satış ağı ile müşteri portföyünü genişleterek,  takı sektörünün Gümüş teki söz sahibi firmalarından biri haline geldiler. Piyasaya sundukları ürünlerinde fiyat, kalite endeksini Dünya normlarında [925] ayar Gümüş ile taçlandırması, müşteri memnuniyetini gözeten satış politikası, rakiplerinden bir adım önde olmalarını sağlıyor. Özellikle gümüş yüzük ve kolye alanında lider konumda bulunan firma, kurulduğu günden bu yana üretim kalitesinden asla taviz vermiyor.

 Nali Şerif Gümüş ar-ge'ye verdigi büyük önem sayesinde model konusunda oldukca zengin ürün yelpazesine, farklı kategoride yüzlerce farklı modele sahip. Tasarımlaında ağırlıklı olarak halkın nabzını tutarak ürettiği Milli  ve Dini motiflere yer veriyor. Aynı zamanda gerek sektörün ihtiyacı, gerekse model anlamında yenilikçi düşünceleriyle her zevke hitap eden tasarımlarıda mevcut.

Erkekler İçin Gümüş Tasarımlar  

 
  Sektörden biri olarak benide etkileyen erkek takıları , özellikle doğal taş kullanarak ürettikleri Erkek  gümüş yüzükleri, beni bu başlığı atmaya zorladı. Model zenginliği Yalnızca yüzükle sınırlı değil. Erkek bileklikleri, kolyeleri modern ve şık tasarımlara sahip. İddialı  ürün yelpazesi bu kadar geniş olan erkek takı grubu birçok takı sever erkeği takı almaya itecektir.
 Kadın takılarında ilgimi sırataş yüzükler, küpeler ve full Setler çekti. Ürün gamı nin tamamını anlatmak sayfalar alacağın dan Özetleyecek olursam Nali Şerif Gümüş te kişiye özel tasarımdan, rozete kadar herşey bulmak mümkün.

Dünyayı  Bekliyorlar

   Beğenimi kazanan web siteleri gözü yormayan, Oldukça hızlı, istediğinize kolayca ulaşabileceğiniz şekilde profesyonel olarak hazırlanmış. Online satış Hızlı ve ücretsiz kargo, kapıda ödeme,  iade garantisi yaptıklarına güveniyor olmalarının bir göstergesi. Türkiye'nin her bölgesinden müşteriye sahip firma Dünya ülkelerinden gelecek Siparişlere de açık.
 Sosyal medyayı da iyi kullanan Nali Şerif Gümüş WhatsApp, sipariş hattı, Ürünlerini müşterileriyle paylaştığı Instagram ve facebook hesaplarını da aktif olarak kullanıyor.. Bilakis yeni çıkan gümüş kolye, bileklik, yüzük, set ve kol düğmesi gibi ürünlerini, anında sosyal mecralarda da paylaşarak herkesin görmesini sağlıyor.

  Bugünkü konuğum Misyonları herkese uygun bir takı bulundurmak olan Nali Şerif Gümüş tü. Tecrübeli  kadrosuyla Dünya trendlerini, takıdaki modayı  takip eden ekip kendi markalarının modasını oluşturmak için  hedeflerine; adım adım ilerliyor. Bundan sonra bende onların bir takipçisi olacağım. Başarılarının devamını dilerim. Sevgilerimle.

 Firma Adı  Nali Şerif Gümüş
Adres : Atikali mah. Müstakimzade sok. No:34/2-b  Fatih/ Çarşamba - İstanbul

Tel-        0212 5347162
Mobile- 0536 6201148
Web https://www.naliserif.com

  •  gold ons :  1347,10
  •  gold tl    :   162,70
  •  USD      :      3,75             
  •  EUR      :      4,66 
  •  silver tl    :    2,04                                                                                                           
       DMCA.com Protection Status

Comments

GearBest.com INT
GearBest.com INT
GearBest.com INT
GearBest.com INT
Rentalcars.com INT

Popular posts from this blog

'' Zultanite '' Türkiye'nin Gurur veren Bukalemun Taşı

Baltıkların Doktor Taşı, Kehribar ( AMBER )

Şeftali gibi bir taş Morganite / Morganite like peach